5,334
edits
MozRecording (talk | contribs) (add 12/14 and 17) |
MozRecording (talk | contribs) (add 12/21 show) |
||
Line 208: | Line 208: | ||
|- | |- | ||
| 2012-12-19 || Melbourne, Australia || Festival Hall || [[Melbourne, Australia_2012-12-19_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2012-12-19 || Melbourne, Australia || Festival Hall || [[Melbourne, Australia_2012-12-19_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2012-12-21 || Sydney, Australia || Enmore Theatre || [[Sydney, Australia_2012-12-21_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
| 2012-12-22 || Sydney, Australia || Opera House || [[Sydney, Australia_2012-12-22_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2012-12-22 || Sydney, Australia || Opera House || [[Sydney, Australia_2012-12-22_(Morrissey_concert) | Info]] |