Live In Concert 2022: Difference between revisions
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
| 2022-11-26 || Milwaukee, Wisconsin || The Riverside Theater || [[Milwaukee, Wisconsin 2022-11-26_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2022-11-26 || Milwaukee, Wisconsin || The Riverside Theater || [[Milwaukee, Wisconsin 2022-11-26_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2022-11-28 || Washington, DC || The Anthem || [[Washington, DC 2022-11-28_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|} | |} | ||