World Peace Is None Of Your Business Tour: Difference between revisions
(Add support) |
(add recently completed dates) |
||
Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
| 2014-10-06 || Lisbon, Portugal || Coliseum || [[Lisbon, Portugal_2014-10-06_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2014-10-06 || Lisbon, Portugal || Coliseum || [[Lisbon, Portugal_2014-10-06_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2014-10-09 || Madrid, Spain || Barclaycard Center|| [[Madrid, Spain_2014-10-09_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2014-10-10 || Barcelona, Spain || Palau Sant Jordi|| [[Barcelona, Spain_2014-10-10_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |