10,942
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| 2021-09-05 || Las Vegas, Nevada || The Colosseum at Caesars Palace || [[Las Vegas, Nevada_2021-09-05_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2021-09-05 || Las Vegas, Nevada || The Colosseum at Caesars Palace || [[Las Vegas, Nevada_2021-09-05_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2021-09-16 || Chicago, Illinois || Riot Fest - Thursday Preview Party || [[Chicago, Illinois_2021-09-16_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|} | |} | ||
edits