10,819
edits
(add final UK dates) |
(tilburg date) |
||
Line 186: | Line 186: | ||
|- | |- | ||
| 2015-03-27 || Birmingham, England || Barclaycard Arena || [[Birmingham, England_2015-03-27_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2015-03-27 || Birmingham, England || Barclaycard Arena || [[Birmingham, England_2015-03-27_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2015-03-29 || Tilburg, Netherlands || 013 || [[Tilburg, Netherlands_2015-03-29_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits