10,961
edits
(latest dates) |
(latest dates) |
||
Line 285: | Line 285: | ||
|- | |- | ||
| 2015-10-04 || Lausanne, Switzerland || Le Metropole || [[Lausanne, Switzerland_2015-10-04_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2015-10-04 || Lausanne, Switzerland || Le Metropole || [[Lausanne, Switzerland_2015-10-04_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2015-10-07 || Naples, Italy || Teatro Augusteo || [[Naples, Italy_2015-10-07_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-10-08 || Cesena, Italy || Carisport || [[Cesena, Italy_2015-10-08_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-10-10 || Ljubljana, Slovenia || Hala Tivoli || [[Ljubljana, Slovenia_2015-10-10_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-10-12 || Budapest, Hungary || Millenás Teáum || [[Budapest, Hungary_2015-10-12_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-10-14 || Bucharest, Romania || Sala Palatului || [[Bucharest, Romania_2015-10-14_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-10-16 || Skopje, Macedonia || SRC Kale || [[Skopje, Macedonia_2015-10-16_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits