10,962
edits
(latest dates) |
(latest dates) |
||
Line 391: | Line 391: | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-02 || Osaka, Japan || IMP Hall || [[Osaka, Japan_2016-10-02_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2016-10-02 || Osaka, Japan || IMP Hall || [[Osaka, Japan_2016-10-02_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2016-10-06 || Hong Kong, China || MacPherson Stadium || [[Hong Kong, China_2016-10-06_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2016-10-12 || Jakarta, Indonesia || Senayan Golf Driving Range || [[Jakarta, Indonesia_2016-10-12_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2016-10-17 || Singapore, Singapore || Marina Barrage || [[Singapore, Singapore_2016-10-17_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| <strike>2016-10-18</strike> || Bangkok, Thailand || Moonstar Studio || [[Bangkok, Thailand_2016-10-18_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits