10,959
edits
(latest dates) |
(latest dates) |
||
Line 233: | Line 233: | ||
|- | |- | ||
| 2015-06-30 || Cincinnati, Ohio || Aronoff Center for the Arts || [[Cincinnati, Ohio_2015-06-30_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2015-06-30 || Cincinnati, Ohio || Aronoff Center for the Arts || [[Cincinnati, Ohio_2015-06-30_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2015-07-03 || Nashville, TN || Ryman Auditorium || [[Nashville, TN_2015-07-03_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-07-08 || Detroit, MI || The Masonic Temple || [[Detroit, MI_2015-07-08_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-07-09 || Chicago, IL || Civic Opera House || [[Chicago, IL_2015-07-09_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-07-11 || Bloomington, IL || Bloomington Center for the Arts || [[Bloomington, IL_2015-07-11_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-07-13 || St. Paul, MN || Fitzgerald Theater || [[St. Paul, MN_2015-07-13_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-07-16 || Morrison, CO || Red Rocks || [[Morrison, CO_2015-07-16_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-07-18 || Salt Lake City, UT || The Depot || [[Salt Lake City, UT_2015-07-18_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits