10,959
edits
(tilburg date) |
(add Spain dates) |
||
Line 188: | Line 188: | ||
|- | |- | ||
| 2015-03-29 || Tilburg, Netherlands || 013 || [[Tilburg, Netherlands_2015-03-29_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2015-03-29 || Tilburg, Netherlands || 013 || [[Tilburg, Netherlands_2015-03-29_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2015-04-29 || Barcelona, Spain || Razzmatazz || [[Barcelona, Spain_2015-04-29_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2015-05-01 || Murcia, Spain || SOS 4.8 2015 || [[Murcia, Spain_2015-05-01_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits