5,334
edits
MozRecording (talk | contribs) (change concert redirect from Morrissey to The Smiths) |
MozRecording (talk | contribs) (fix date order) |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| 1983-09-25 || London, England || Lyceum Ballroom || [[London, England_1983-09-25_(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-09-25 || London, England || Lyceum Ballroom || [[London, England_1983-09-25_(The_Smiths_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 1983-09-29 || Blackburn, England || Gum Club || [[Blackburn, England_1983-09-29_(The_Smiths_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
| 1983-09-30 || Birmingham, England || University of Birmingham || [[Birmingham, England_1983-09-30_(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-09-30 || Birmingham, England || University of Birmingham || [[Birmingham, England_1983-09-30_(The_Smiths_concert) | Info]] | ||
|- | |- | ||
| 1983-10-05 || London, England || ICA || [[London, England_1983-10-05_(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-10-05 || London, England || ICA || [[London, England_1983-10-05_(The_Smiths_concert) | Info]] |