10,964
edits
(Latest) |
(Latest) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| 2018-02-24 || Leeds, England || First Direct Arena || [[Leeds, England_2018-02-24_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2018-02-24 || Leeds, England || First Direct Arena || [[Leeds, England_2018-02-24_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2018-02-27 || Birmingham, England || Genting Arena || [[Birmingham, England_2018-02-27_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2018-03-01 || London, England || Brixton Academy || [[London, England_2018-03-01_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2018-03-03 || Brighton, England || Brighton Centre || [[Brighton, England_2018-03-03_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |||
| 2018-03-07 || London, England || Royal Albert Hall || [[London, England_2018-03-07_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits