10,962
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| 2023-07-22 || London, England || The Troxy || Info | | 2023-07-22 || London, England || The Troxy || Info | ||
|- | |||
| 2023-07-23 || Aylesbury, England || Aylesbury Waterside Theater || Info | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits