20,410
edits
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| 2022-11-25 || Minneapolis, Minnesota || Fillmore Minneapolis || [[Minneapolis, Minnesota 2022-11-25_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2022-11-25 || Minneapolis, Minnesota || Fillmore Minneapolis || [[Minneapolis, Minnesota 2022-11-25_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2022-11-26 || Milwaukee, Wisconsin || The Riverside Theater || [[Milwaukee, Wisconsin 2022-11-26_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|} | |} | ||
edits