21,086
edits
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| 2022-11-15 || El Cajon, California || The Magnolia || [[El Cajon, California 2022-11-15_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2022-11-15 || El Cajon, California || The Magnolia || [[El Cajon, California 2022-11-15_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2022-11-18 || Oakland, California || Gox Theater || [[Oakland, California 2022-11-18_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|} | |} | ||
edits