20,897
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| 1983-09-17 || Leeds, England || Queen's Hall || [[Leeds, England_1983-09-17-(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-09-17 || Leeds, England || Queen's Hall || [[Leeds, England_1983-09-17-(The_Smiths_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 1983-09-25 || London, England || Lyceum Ballroom || [[London, England_1983-09-25_(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-09-25 || London, England || Lyceum Ballroom || [[London, England_1983-09-25_(The_Smiths_concert) | Info]] | ||
|- | |- |
edits